Email: Hasło:
Zaloguj się
Zapomniałem hasłaRejestracja
Menu
Hostel-Art w Kielcach - zdjęcie 1

Hostel-Art w Kielcach

12% zniżki na noclegi w Hostel-Art w Kielcach
Oszczędzasz np. 28.00 zł na 2 dniowym pobycie z osobą towarzyszącą
Zamów Kartę Krajtroter Teraz
Hostel-Art otworzyliśmy w listopadzie 2014 roku dla wszystkich gości, szukających taniego hotelu w Kielcach. Staramy się zdobyć Państwa szacunek i uznanie, tworząc komfortowo urządzone pokoje, eleganckie i przytulne wnętrza – w miłej atmosferze, z otwartością i życzliwością na Państwa potrzeby.
Goście naszego hostelu w Kielcach cenią nas za miłą obsługę i profesjonalizm, za rzetelność i porządek panujący w całym obiekcie hotelowym, za kompleksowe wyposażenie pokojów i pozostałych pomieszczeń, niskie ceny noclegów i ciekawą ofertę oraz za gustownie urządzone wnętrza z zawsze wyszukanymi, oryginalnymi dodatkami – obrazami czy kwiatami.
Hostel-Art położony jest przy pięknym deptaku, przy Starym Mieście w Kielcach, w ścisłym centrum, w pobliżu atrakcyjnych obiektów kulturalnych i architektonicznych. Sama ulica Henryka Sienkiewicza, przy którym znajduje się nasz kielecki hostel, to główna ulica miasta, wyłączona z ruchu kołowego. To właśnie tu zlokalizowany jest Teatr im. Stefana Żeromskiego, budynek Banku Gospodarki Żywnościowej oraz inne zabytkowe budowle.
Hostel-Art w Kielcach - zdjęcie 2
Hostel-Art w Kielcach - zdjęcie 3
Hostel-Art w Kielcach - zdjęcie 4
Hostel-Art w Kielcach - zdjęcie 5
Hostel-Art w Kielcach - zdjęcie 6

Adres i mapa

Kielce , ul. Sienkiewicza 4c , woj. Świętokrzyskie
tel.: 515-073-400, 692-816-555
http://hostel-art-kielce.pl hostelart@wp.pl
Zamów Kartę Krajtroter Teraz