Email: Hasło:
Zaloguj się
Zapomniałem hasłaRejestracja
Menu
Pensjonat Pod Tatrami w Szaflarach - zdjęcie 1

Pensjonat Pod Tatrami w Szaflarach

10% na noclegi w Pensjonacie Pod Tatrami
Musisz być zalogowany i posiadać ważną Kartę Krajtroter, by zobaczyć kod do skorzystania ze zniżki
Oszczędzasz np. 27.00 zł na 1 noclegu dla 2 osób
Zamów Kartę Krajtroter Teraz
Zapraszamy do profesjonalnego, atrakcyjnego obiektu, jakim jest Pensjonat Pod Tatrami *** położony w pobliżu trasy pomiędzy Nowym Targiem a Zakopanem w sąsiedztwie Białki Tatrzańskiej. 
 
Lokalizacja nadaje miejscu specyficzny urok, a wypoczywający u nas Goście znajdują się w punkcie centralnym, z którego wyruszyć można w pobliskie Gorce, nieco dalsze Pieniny, zwiedzić Orawę oraz Spisz... a Tatry znajdują się na wyciągnięcie dłoni. 
 
W sezonie zimowym docenić warto bliskość Białki Tatrzańskiej, gdzie stoki gór są łagodne, a trasy szerokie i doskonale przygotowane dla amatorów białego szaleństwa. Ponad 20 wyciągów, w tym 4 koleje krzesełkowe, wyciągi orczykowe i talerzykowe oraz profesjonalny Snowpark. Przepustowość wszystkich wyciągów wynosi blisko 25 000 osób na godzinę, a długość wszystkich tras zjazdowych to ponad 15 km. 
 
Ta wyjątkowa lokalizacja Pensjonatu Pod Tatrami *** sprawia, że zarówno miłośnicy aktywnego wypoczynku w górach, jak i szukający spokoju i wytchnienia od codzienności znajdą tu coś dla siebie, a roztaczająca się panorama - Hawrań, Murań, Rysy, Kasprowy, Giewont aż po Czerwone Wierchy Tatr Zachodnich - zachwyca majestatem i zachęca do spacerów oraz do dalszych wycieczek, po których zapraszamy do siłowni lub sauny. 
 
Oferujemy Państwu bezprzewodowy bezpłatny dostęp do internetu oraz monitorowany całodobowo ogrodzony parking. 
 
W pensjonacie znajdują się 24 pokoje, w sumie 59 (maksymalnie 65) miejsc noclegowych: w 7 apartamentach, oraz w pokojach 1-, 2-, 3-, i 4-osobowych. Większość pokoi posiada balkony, a wszystkie wyposażone są w łazienki z kabiną prysznicową i suszarką, TV-SAT i telefon. 
 
W naszej Restauracji zapewniamy Państwu najwyższej jakości posiłki zarówno kuchni regionalnej jak i kuchni polskiej. Dla naszych Gości przygotowaliśmy Salę Restauracyjną oraz dodatkowo 4 sale: Konferencyjną (50 miejsc) Regionalną (60 miejsc) Klubową (20 miejsc) Myśliwską (20 miejsc) dostosowane do organizacji konferencji, szkoleń, bankietów oraz imprez okolicznościowych takich jak wesela, bale - łącznie do 150 osób. 

Adres i mapa

Szaflary , Na Brzegu 21 , woj. Małopolskie
tel.: 18/ 275-55-80
http://podtatrami.com.plrecepcja@podtatrami.com.pl
Zamów Kartę Krajtroter Teraz